“Золоті медалісти”, “Увінчані лаврами” та “Володарі кубків”

25.09.2018

“Золоті медалісти”, “Увінчані лаврами” та “Володарі кубків”

Святкова церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Лідер читання” 2018

Урочиста мить – святкова церемонія нагородження переможців цьогорічного Першого “Лідера читання”!

Діти під час церемонії об’єдналися у три геймерські команди. “Золоті медалісти”, “Увінчані лаврами”, “Володарі кубків” виконували завдання під керівництвом літературної героїні – “часодійки” з книг Наталії Щерби Василини Огнєвої. Їм вдалося повернути час, що його підступно виманила Викрадачка Часу.Лідерам читання було приємно отримати дипломи і подарунки із рук відомих українських письменників. Дітей тепло вітали Анатолій Кичинський і Любов Відута, Ірина Мацько і Антон Санченко, Анатолій Марущак.

Разом з лідерами до Херсонської області прибули і дитячі бібліотекарі – ті, хто доклав багато зусиль до активного розгортання Конкурсу, провів успішну роботу з підготовки дітей-учасників у кожній області України. Алла Іванівна Гордієнко, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей та Президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей, вручила подяки найактивнішим: Харківській обласній бібліотеці для дітей, Запорізькій Центральній бібліотеці для дітей імені М.Андросова, Львівській центральній міській бібліотеці, Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Шевченка, Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей імені Т.Шевченка, Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.
Лідери читання написали лист-послання у майбутнє. “Капсулу часу” із цим посланням, а також топ-п’ятіркою книжок за версією кращих читачів Херсонської області, підтриманою голосуванням у залі, чемпіони читання 2018 з усіх областей України у святковій атмосфері передали Аллі Іванівні Гордієнко, адже конкурс “Лідер читання” в подальшому передбачається проводити щорічно. Але зустрінуться найкращі читачі вже в іншому місті України.

1 thought on ““Золоті медалісти”, “Увінчані лаврами” та “Володарі кубків”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *