Корисні ресурси

“Барабука” –  https://www.barabooka.com.ua – Проєкт підтримки дитячого читання – перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва.

“BOKMÅL” – https://bokmal.com.ua/ – Книжковий проєкт, що позиціонує себе як «віртуальний путівник літературним життям для батьків, дітей та усіх-усіх небайдужих й охочих до читання». Дослівний переклад назви із норвезької – «книжна мова». Рубрика “ЛітКлуб” https://bokmal.com.ua/litclub/ “розповідає про життя однойменного літературного клубу, створеного нами у межах проекту задля живого читання вголос, соціалізації, творчого та інтелектуального зростання його відвідувачів і перетворення читання на хорошу й приємну звичку.”

“Ігродром” – https://www.library.kherson.ua/lw/igrodrom/ – Літературні ігри та інтерактивні біобібліографічні проєкти – для дітей і підлітків, для бібліотекарів і вчителів.

“Ключ” – https://www.chl.kiev.ua/key – “Краща література юним читачам”, скорочено – КЛЮЧ – таку назву має проєкт, присвячений дитячій літературі України, що його реалізує Національна бібліотека України для дітей. «Цей проєкт має на меті допомогти дітям і підліткам отримати фахову інформацію про нові і призабуті книжки, видані в Україні, познайомити з письменниками і художниками-ілюстраторами, які присвятили свій талант дитячій літературі; дорослому зацікавленому читачеві – ознайомитися із літературознавчими та книгознавчими розвідками у галузі дитячої літератури, а також – при бажанні – взяти участь у дискусії про шляхи розвитку української дитячої книги і літератури, або залишити свої міркування стосовно того або іншого видання, яке рецензується на сторінках “КЛЮЧа”», – пишуть про цей проєкт його засновники.

“Читомо” – https://www.chytomo.com/ – Портал про культуру читання і мистецтво книговидання. Інформує про літературні та читацькі події, знайомить з новими книжками, аналізує, знайомить, допомагає письменникам-початківцям учитись літературній майстерності.